DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

Calvin Klein Jeans

We właściwym miejscu, we właściwym czasie

Projektem, od którego 26-letni Calvin Klein rozpoczął karierę w wielkim świecie mody, był kobiecy trencz: prosty, klasyczny, niezwykły. Z szyciem płaszczy wiązały się zresztą pierwsze lata działalności jego firmy. Skupienie uwagi kreatora na – wyłącznie – jednej dziedzinie, dawało gwarancję rzemiosła najwyższej klasy. Doskonałe gatunkowo tkaniny i precyzja wykonania, zachwycały efektem końcowym. Minimalistyczny i jednocześnie efektowny design marki, przekładał się na zamówienia składane przez najbogatszą klientelę z całego świata. Z jednakową dbałością o detale, powstawały kolejne propozycje: sukienki, jeansy i damska bielizna. 

Calvin Klein Jeans

Wraz z zapotrzebowaniem rynku na odzież męską, Calvin Klein, zdecydował się i na ten krok – dotychczasowe kolekcje wzbogacił o eleganckie produkty dla panów. Wśród projektów brakowało jednak odzieży mniej formalnej, nadającej się do pozafirmowej aktywności czy popołudniowo-weekendowego wypoczynku. Tak zrodził się jeden z brandów marki, Calvin Klein Jeans. W ramach przedsięwzięcia, stworzono dwie niezależne linie: męską i damską – niedługo potem produkowano już wszystkie elementy garderoby. Wspomnianą ofertę ubogaciły: obuwie i liczne akcesoria.

Obsession? Truth? Euphoria? Współczesne oblicze marki

Od 2002 roku, z uwagi na problemy zdrowotne założyciela marki, firma została sprzedana nowemu właścicielowi – korporacji Phillips Van Heusen, z dyrektorem kreatywnym Rafem Simonsem i projektantem, Francisco Costa. Dzisiejszy Calvin Klein Jeans kontynuuje dzieło swego mistrza – czyni to jednak w nowej, odmłodzonej formule. Podstawowy asortyment stanowią jeansy – damskie i męskie. Użytkownicy mody z przyjemnością noszą świetne gatunkowo t-shirty, kurtki, jeansowe spódnice, koszule, marynarki, bieliznę, a także obuwie i liczne dodatki. Dzięki prostej i uniwersalnej palecie barw, ubrania marki Calvin Klein Jeans są odpowiednie na każdą okazję.

Produkty 1-24 z 435

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-24 z 435

Ustaw kierunek malejący
na stronę