DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

Lacoste

Aligator na korcie!

Paryż początku minionego wieku. Na tamtejszym korcie tenisowym, trenuje młody chłopiec. Ma drobną budowę ciała, zapewne z uwagi na problemy ze zdrowiem. Drewniana rakieta tenisowa jest na tym etapie jego życia zdecydowanie bardziej masywna od jego ręki. Chłopak jest jednak na tyle zdeterminowany, że nie daje za wygraną. Podejmuje decyzję o zostaniu światowej sławy tenisistą. 

W 1926 r. René Lacoste pojawia się na mistrzostwach świata w koszulce własnego projektu. Siedem lat później tworzy markę odzieżową, dedykowaną – poza swoją dziedziną – pasjonatom sportów elitarnych: golfistom, żeglarzom, graczom polo i krykieta. Do logo marki postanawia wykorzystać własny, sportowy pseudonim aligatora. Od tej pory będzie to synonim jakości, komfortu i francuskiego stylu.

 

Sto lat, Panie LACOSTE!

Koszulki LACOSTE wręcz rewolucjonizują sportowy styl! W miarę upływu czasu firma wielokrotnie poszerza swoje portfolio o nowe, imponujące listy produktów. Wśród nich – obok odzieży tradycyjnej – galanteria skórzana, obuwie, zegarki, perfumy. Ciężka praca przynosi projektantowi zasłużony sukces. Lacoste jest doceniany za jakość wykonania, bogate wzornictwo, intrygujące fasony i kolory.

Podtrzymujemy tradycję francuskiej marki, której produkty urzekają, pomimo upływu stulecia. Dlatego w naszym sklepie nie mogliśmy zapomnieć o LACOSTE! Doskonała gatunkowo odzież producenta, zajmuje w naszej kolekcji szczególne miejsce. Cieszymy się, że dla wielu Klientów stanowi podstawę atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia.

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 10

Ustaw kierunek malejący
na stronę