DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

TOMMY JEANS

TOMMY JEANS - dla młodych o starej duszy

Tommy Hilfiger pokazuje, że potrafi iść z duchem czasu, bezbłędnie odczytując potrzeby nowej generacji odbiorców. W trzydzieste trzecie urodziny marki, w 2018 r. tworzy kolejny modowy brand. TOMMY JEANS ma być odpowiedzią na aktualne zapotrzebowanie młodzieży pokolenia influencerów. Nie jest ona jednak w żadnym razie pozbawiona historycznego akcentu. Archiwalny dorobek producenta to przepotężna baza, z której wyłania się każda nowatorska koncepcja.

Minimalizm jest trendy!

Na planie pierwszym, typowa dla Hilfigera, prostota form w nieskrępowanym stylu miejskim. Reprezentują go miękkie, casualowe stylizacje w postaci bluz i t-shirtów z logotypem marki. Fasony spodni zostały dostosowane do aktualnego trendu. Świetnie prezentują się zestawione z butami typu sneakers. Dodatki do stroju to dziś akcent niemal obowiązkowy – ponadczasowe czapki z daszkiem dodają pewności siebie i znakomicie dopełniają całości stroju. 

TOMMY JEANS - zawsze w zgodzie ze sobą

Tommy Hilfiger reprezentuje styl preppy – sportową elegancję w dopracowanym, prestiżowym wydaniu. Jesteśmy zwolennikami modowej twórczości producenta, dlatego nie mogło jej zabraknąć także w naszym sklepie. Szeroką ofertę marki TOMMY JEANS kierujemy do osób wyrażających siebie poprzez niczym nieskrępowane emocje. Hilfiger dopinguje postawie wytrwałości w dążeniu do bycia sobą, niezależnie od sytuacji. 

Produkty 1-24 z 419

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-24 z 419

Ustaw kierunek malejący
na stronę