DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

PUMA

Tak tworzy się historia

Gdyby nie konflikt rodzinny, nie byłoby słynnej PUMY. W końcówce lat czterdziestych ubiegłego wieku, dwaj producenci obuwia, bracia Adolf i Rudolf Dassler, poróżnili się co do wizji rozwoju prowadzonej przez siebie firmy. Choć Gebrüder Dassler Schuhfabrik cieszyła się uznaniem i przynosiła dochody, dalsze wspólne działania biznesowe nie były możliwe. Po trwającej ćwierć wieku współpracy, bracia założyli dwie odrębne firmy, które zrewolucjonizowały świat sportu. I tak Rudolf stał się właścicielem marki PUMA, z kolei Adolf założył firmę Adidas.

Gwizdek sędziego

Super Atom to pierwsze obuwie PUMY. Model pochodzący z 1948 r. został zareklamowany przez czołowego lekkoatletę tamtych lat. Niemiecki sprinter, Armin Hary zdobył złoty medal właśnie w słynnych PUMACH. Z kolei w 1970 r., podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Meksyku, Pele poprosił sędziego o przerwę na... zawiązanie buta. Sznurowanie obuwia PUMA przez brazylijską legendę piłki nożnej, przeszło do historii jako swego rodzaju rytuał. W kolejnych latach markę rozsławiały nazwiska: Maradona, Eusebio, Becker, Williams, Schumacher i in.

I love PUMA!

PUMA produkuje produkty trwałe i wygodne. Każdy model wykonany jest w oparciu o najnowsze rozwiązania technologicznie. Do zakupu marki przekonują: nowoczesny design oraz wysoka jakość materiałów. Wiele par obuwia nadaje się, poza sportem, do użytku codziennego – jak choćby w zestawieniu z ubiorem w stylu casual. Poza wymienionym asortymentem, w ofercie producenta występuje odzież damska i męska, ponadto akcesoria sportowe, torby, plecaki, portfele i in. Wybrane modele udostępniamy Klientom naszego sklepu w atrakcyjnych cenach.