DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

GEOX

Świat potrzebuje wynalazców!

Uwielbiamy szczęśliwe przypadki! Zwłaszcza takie, które wywierają korzystny wpływ na losy całego świata. GEOX swój początek zawdzięcza historii pewnego mężczyzny, który zapragnął... nieistniejącego obuwia. A ponieważ potrzeba bywa nazywana „matką wynalazków”, to w 1995 r. rozpoczęła się, trwająca do dziś, podróż włoskiego producenta do niemal każdego państwa na świecie. 

GEOX łączy wysoką jakość projektów z niepowtarzalnym designem. Oddychające, wodoodporne i wytrzymałe produkty wykonane we współczesnej technologii Nebula, są zaskakująco niezawodne! Zachwyceni odbiorcy marki zgodnie podkreślają ponadprzeciętny komfort użytkowania zarówno obuwia z perforowaną podeszwą, jak i znakomitej gatunkowo odzieży.

Odkryj w sobie pasję z GEOX!

Przy wszystkich swoich zaletach, GEOX jest czymś więcej niż tylko symbolem funkcjonalności i wygody. To szeroko pojęta filozofia komfortu, która stała się udziałem setek milionów ludzi na całym świecie. Za chwilę może stać się bliska także Tobie! Dlatego, odświeżając garderobę, wybór tej marki powinien znaleźć się na szczycie zakupowej listy. 

Naszym Klientom oferujemy wszystko, co najlepsze! Dzielimy się projektami nieszablonowymi, uwielbianymi przez najbardziej wymagających użytkowników. Dobieramy je w taki sposób, aby mogły zadowolić każdego odbiorcę. Wszystkie produkty GEOX zasłużyły, by mieć głos w międzynarodowej modzie! My mamy swój ulubiony, a który urzekł Ciebie?

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 12

Ustaw kierunek malejący
na stronę