DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

GANT

Powojenny styl preppy

Historia amerykańskiej marki sięga roku 1949. GANT z ciekawością przygląda się światu, dostrzega jego uroki. Nieustannie zadaje pytania, sięga po nowe rozwiązania. Szanuje tradycję, z której się wywodzi i umiejętnie korzysta z jej dobrodziejstw. To firma innowacyjna, która doskonale zdaje sobie sprawę, że misja z jaką przyszła na świat, jest odporna na zakusy konkurencji. 

Projekty GANT to rzemiosło wysokiej klasy. Unikalne wzornictwo oraz wyjątkowa jakość materiałów doprowadziły do stworzenia produktów wzbudzających podziw na całym świecie. Styl preppy jest uniwersalny: elegancki i swobodny zarazem. Odnajdzie się w nim zarówno entuzjasta luksusu, jak i zwolennik akcentów nieformalnych, klubowych, sportowych. Charakter marki doskonale podkreśla maleńki diament, dyskretnie ukryty w logo marki. 

Pełnia życia z GANT!

W swoim rzemiośle GANT wykracza poza studio projektowe, wpływając na kształtowanie gustów młodego pokolenia. Są to ludzie inteligentni, odważni, ciekawi świata, nastawieni na rozwój. Nie jest im obca przyjemna dla oka estetyka wyrafinowanego produktu, kojarzonego z prestiżem i potrzebą wysublimowanego celebrowania życia.

Filozofia marki urzeka do tego stopnia, że dzielimy się nią z odwagą z Klientami naszego sklepu. Wśród propozycji znajduje się m.in. oferta wysokiej jakości obuwia. Prezentowane modele zdobyły liczne nagrody, stając się punktem zwrotnym w historii amerykańskiej mody. Niech GANT, także dla Ciebie, okaże się przepustką do stylu najwyższej jakości!

Produkty 1-24 z 32

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-24 z 32

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę