DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

GUESS

Czterej muszkieterowie GUESS – od marzenia do spełnienia

Jest rok 1981. Czterej francuscy bracia Marciano, marzą o światowym sukcesie! Płyną przez ocean do słynnego LA w Stanach Zjednoczonych, gdzie tworzą, ot niby banalny, projekt damskich spodni. Do reklamy angażują młodziutką Francuzkę, Estelle Léfebure – piętnastolatka symbolizuje świeżość, witalność i doskonałość nowo powstałej marki. Sukces przychodzi zaskakująco szybko – Amerykanki są oczarowane! Zgodnie twierdzą, że projekt braci ma w sobie coś niezwykłego, co wymyka się słowom. Nie umieją tego nazwać, potrafią poczuć. Kobieca energia, pewność siebie, optymizm, komfort w każdej sytuacji – jeśli jakikolwiek element garderoby jest w stanie wywołać taki efekt, zasługuje na miano ideału, a jego twórca to czarodziej!

Kobiety w dżinsach od GUESS, są jak gwiazdy światowego formatu!

Dżinsy z trójkątnym logo to do dziś bestseller! Uszyte z przetartego denimu, znakomicie podkreślają każdą figurę. Marciano nie tylko trafili z pomysłem, ale także znakomicie poradzili sobie z wszystkimi elementami kampanii reklamowej. Nie mieli żadnej wiedzy w temacie – zaufali intuicji i... licznym przypadkom. W chwytliwym logo nawiązali do realizacji spełnionego, amerykańskiego snu. Kolorystyka znaku nieprzypadkowo oddaje emocje, jakie towarzyszyły drodze Francuzów do upragnionego celu. Czerwień to pasja, namiętność. Biel jest ucieleśnieniem niewinności, czystości. Obok nich – czerń: ponadczasowa, wyrafinowana, elegancka. Taka, do której zawsze chętnie się wraca.

Z duchem czasu

GUESS nieustannie poszerza asortyment o kolejne, coraz bardziej udane projekty dla kobiet i mężczyzn, także najmłodszych użytkowników mody. Wśród nich – różne typy obuwia oraz liczne akcesoria: szale, apaszki, paski, torebki, wreszcie perfumy i biżuteria. Dużą popularnością wśród zwolenników marki cieszą się zegarki: wysokiej jakości kwarcowe oraz mechaniczne, z ozdobnymi cyrkoniami na tarczy. Pomimo olbrzymiej konkurencji, GUESS nie zwalnia tempa! Regularnie wprowadza na rynek udoskonalone produkty, czym zaskakuje odbiorców. Wyselekcjonowane modele marki o francusko-amerykańskim pochodzeniu, udostępniamy Klientom w naszym sklepie!

Produkty 1-24 z 378

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-24 z 378

Ustaw kierunek malejący
na stronę