DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

EA7 Emporio Armani

Niech będzie idealnie!

EMPORIO ARMANI EA7 to – obok ARMANI JEANS, ARMANI EXCHANGE oraz klasycznej wersji EMPORIO ARMANI – modowe „dziecko” najsłynniejszego włoskiego mistrza stylu. Giorgio Armani stworzył wspomniane marki dla klientów o nieco mniej zasobnym portfelu. EA7 połączyło style: miejski i sportowy. Projektantowi zależało, by trafić z ofertą do ludzi młodych, pewnych siebie, czerpiących radość z aktywnego życia. Kierunkiem jego twórczych działań było stworzenie kolekcji uniwersalnej, o wysokiej jakości i funkcjonalności, zgodnej z najnowszymi trendami. 

 

Siódemka na szczęście

Minimalizm fasonów w EA7 spotkał się z opartym o innowacyjne technologie wykonawstwem. Oferta zyskała popularność ze strony amatorów szeroko pojętych sportów. Wśród nich byli także zwolennicy drużyny A.C. Milan – to ich zawodnikowi, Andrijowi Szewczence, występującemu z numerem siedem na koszulce, mistrz stylu zadedykował swoją kolekcję. EMPORIO ARMANI EA7 podkreślało również swobodę i komfort w wydaniu zdecydowanie mniej treningowym. Nieformalne, codzienne, casualowe rozwiązania, z jednoczesnym eleganckim akcentem, skradły serca milionów odbiorców na całym świecie.

 

EA7. Gdy kocha Cię świat

Osiągnięcie kompromisu pomiędzy stroną praktyczną a wizualną dzieła, bywa wyzwaniem. Armani po raz kolejny dowiódł, że jest wielkim artystą. Sztuka, którą podzielił się ze światem, z dala od modowego blichtru i luksusów, została natychmiast doceniona! Klasyczne swetry, ciepłe puchówki, przede wszystkim jednak proste, bazowe t-shirty oraz spodnie á la jogger, pokochał cały świat. Projektant zyskał zwolenników także wśród osób stroniących od modowego przesytu, pragnienia wyróżnienia się za wszelką cenę. Najciekawsze propozycje EMPORIO ARMANI EA7, w zróżnicowanym wydaniu kolekcji mistrza, udostępniamy naszym Klientom w stałej ofercie. 

Produkty 1-24 z 219

Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-24 z 219

Ustaw kierunek malejący
na stronę