DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

EMPORIO ARMANI

Mistrz!

24 lipca 1975 r. Mediolan upaja się słońcem. Czterdziestojednoletni włoski fotograf i architekt wnętrz, który ostatnie dziesięć lat spędził w atelier modowego guru, Nino Cerrutiego, otwiera tego dnia własną firmę odzieżową. Na swoim koncie ma już pierwsze realizacje dla kilku znanych marek. Przyszłość wiąże z projektowaniem. Jest estetą, człowiekiem niezwykle wrażliwym, pracowitym, poszukującym twórczych możliwości rozwoju.

Bóg nie mógł, posłał Armaniego!

Zaledwie rok później, w październiku '76 r., po swoim pierwszym jako przedsiębiorca pokazie kolekcji męskiej, zostaje okrzyknięty geniuszem. Prasa obwieszcza, że odważył się na nowo wymyślić mężczyznę. Ów moment triumfu decyduje o, trwającym całe życie, światowym sukcesie projektanta-artysty, dumnie tytułowanego przez Włochów monarchą. Dom mody Giorgio Armani to dziś prawdziwe imperium stylu na europejskiej mapie świata.

Kolekcjoner jakości

EMPORIO ARMANI jest jedną z marek mistrza z początków jego kariery. To ekskluzywna linia modowa, skierowana do szerokiego środowiska młodych dorosłych w wieku 18-35 lat. Projektant tworzy ją dla osób pragnących wyglądać dobrze i czuć się komfortowo. Także w kolejnych latach, w ramach tej samej idei, tworzy wysokiej klasy projekty w równie przystępnych cenach. Tak rodzą się kolejne marki: ARMANI JEANS, ARMANI EXCHANGE i EMPORIO ARMANI EA7.

Produkty 1-24 z 49

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę

Produkty 1-24 z 49

Strona
Ustaw kierunek malejący
na stronę