DARMOWA DOSTAWA do odwołania na wszystkie towary.
Pracujemy: Pn-Sb: 10-21 & Ndz handlowe: 10-20
+48 724 081 501
calvin@burdan.pl

HILFIGER DENIM

HILFIGER DENIM - nowe oblicze klasyki 

Kolekcje Tommy’ego Hilfigera odznaczają się wygodą i wysokiej klasy wzornictwem. Wzbudza to modowy entuzjazm wśród użytkowników marki na całym świecie, niezależnie od płci czy wieku. Jedną z marek amerykańskiego producenta odzieży jest HILFIGER DENIM. Autor modowej linii zadedykował ją pokoleniu dwudziesto- i trzydziestolatków.

HILFIGER DENIM to uwspółcześniona, względem wcześniejszych projektów marki znanych jako TOMMY HILFIGER, odsłona klasycznych jeansów. Nie będzie jednak interpretacyjnej pomyłki w stwierdzeniu, że w tej niezwykle nowoczesnej linii zawiera się pierwiastek vintage. To ze strony projektanta przemyślany zabieg – w taki sposób mógł uzyskać, bliski mu, efekt sportowej elegancji.

 

Marka twórców i marzycieli

Cała kolekcja HILFIGER DENIM jest bardzo naturalna i swobodna. Urzeka prostotą fasonów, ma sportową nutę. W stworzeniu obowiązującego dziś outfitu nie może być zatem niczego, co jest skomplikowane lub powoduje rozproszenie. Linia odzieży skierowana jest do pokolenia ludzi pracujących, aktywnie realizujących cele – mają czuć się przede wszystkim komfortowo. 

Poza kolekcją casualowych jeansów, odbiorca linii HILFIGER DENIM z łatwością dopełni całości stroju, decydując się na wybór pozostałych elementów garderoby – najciekawsze propozycje marki udostępniamy Klientom naszego sklepu w atrakcyjnych cenach! Znakiem rozpoznawczym Hilfigera są, jak w każdej jego kolekcji, trzy kolory: biały, czerwony i granatowy.

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.